Nutka, szampon do włosów chroniący kolor

Od jakiegoś czasu farbuje włosy na kolor naturalny, pomyślałam, że jednak ciemne i kolorowe  włosy postarzają. Chociaż mam chęć zrobić sobie włosy dwukolorowe  czyli czarno-czerwone. Koniec końcem, aż taka stara nie jestem by móc poszaleć. ALe, aby zrobić sobie właśnie takie włosy warto wiedzieć czy są szampony, które sobie poradzą z takimi włosami i nie wyblaknie kolor.

Jestem dośc wymagająca jeśli chodzi o włosy, farbuje je od kilkunastu lat i wciąż kolor blaknie po kilku myciach. A jeszcze latem słońce sprawia, że kolor jest jaśniejszy. Nie tak dawno skończyłam testować szampon Nutka, który miał zapewnić ochronę koloru. Miał! dobrze powiedziane, bo niestety tego nie robi, włosy są matowe i pozbawione blasku, a do tego jaśniejsze. Wiem, że łońce ma również ogromny wpływ na kolor, a właśnie szampon chroniący kolor powinien sobie z tym poradzić.

Szampon do włosów, Nutka ma bardzo przyjemny zapach czarnej porzeczki i białych kwiatów, który uzupełnia się rewelacyjnie z Kremem do kąpieli, o którym pisałam TUTAJ.

Nie ukrywam,ale zawiodłam się na Nutce za ten szampon, który nic a nic nie chroni koloru. Może w chłodniejszych miesiącach się sprawdza, wtedy słońce jest mniej aktywne niż latem i wiosną. No cóż kiedyś sprawdzę.

Oczywiście szampon ma również zalety, jest to produkt Polskim na naturalnych składnikach oraz zapewni awłosom gładkość i miękkość. Nie zawiera silikonu i slesu, więc może być stosowany przez osoby alergiczne.

6 thoughts on “Nutka, szampon do włosów chroniący kolor

  1. Utrzymać intensywność koloru na włosach farbowanych to dość spore wyzwanie,Ja jeszcze takiego idealnego produktu nie znalazłam.Recenzja jest jak zawsze rzetelnie napisana,są minusy,trzeba je pokazać.Choć firma zbiera same pochwały nie wszystko musi być takie idealne.

  2. Moje włosy też blakną pod wpływem słońca tym bardziej,że za rzadko noszę kapelusz i mało je chronię.
    Szampony też mi nie pomagają wciąż szukam ideału…ale kto wie czy taki istnieje.
    Super rzetelna recenzja!

  3. Jak zwykle świetna recenzja, taka prawdziwa i szczera👌fajnie , że szampon może być też dla alergików, tylko szkoda że się nie sprawdza w ochronie koloru. Może w lecie rzeczywiście trzeba coś bardziej chroniacego

  4. Świetnie, ze rzetelnie napisałaś o Szamponie. Niedtety nie zawsze kosmetyki spelniają nasze oczekiwania. Tubka wygląda pięknie, ale jak widac zawaerosc jest inna niż oferowana przez producenta. Szkoda. Lubię zapach porzeczki. Swietna recenzja Kochana ☺

  5. Dobrze wiedzieć o minusach i zaletach o produkcie który chcemy zakupić dzięki tej recenzji wiem, że szampon nie radzi sobie z chronieniem koloru i wiem że raczej nie zakupię produktu Nutka

  6. Recenzja super jak zawsze no czasami trzeba napisać także o minusach danych kosmetyków po to aby ludzie wiedzieli jak dany kosmetyk się sprawdza. Ja też farbuje włosy i na dodatek używam lakieru do włosów i włosy robią się nie stety matowe i dzięki tej recenzji wiem że mam szamponu Nutka nie kupować jeśli chodzi w tak upalne dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *