Femma Everyday, Ultra soft Płyn do higieny intymnej

Jak każda kobieta dbam o swoją skórę, ale również nie zpaominam o miejscach intymnych, które szczególnie są wrażliwe i delikatne. Wymagają delikatnej i profesjonalnej pielęgnacji. Pewnie w każdej łazience znajdzie się płyn do higieny intymnej, który nam pomaga dbać o miejsca intymne.

U mnie ostatnio gości płyn do higieny intymnej ULTRA SOFT, Femma Everyday, który sprawia, że miejsca intymne są świeże i dobrze oczyszczone. formuła ULTRa soFT została stworzona specjalnie do pielęgnacji i ochrony delikatnej skóry miejsc intymnych. Płyn nawilża i pielęgnuje skórę, zapobiega wysuszeniu oraz nie podrażnia.

ULTRA SOFT zawiera :

  • Alantoinę i d-pathenol- pielęgnują oraz nawilżają skórę. Działają ochronnie, kojąco i łagodząco;

  • Ekstrakt z rumianku i nagietka- nawilżają i łagodzą podrażnienia;

  • Kwas mlekowy i kwas laktobionowy- wspomagają utrzymanie właściwego pH skóry;

  • Prebiotyk BIOLIN P2%- reguluje i utrzymuje naturalną barierę ochronną delikatnej skóry miejsc intymnych.

Regularne stosowanie płynu do higieny intymnej ULTRA SOFT Femma Everyday wpływa korzystnie na skórę miejsc intymnych, pomaga zmniejszyć świąd, zaczerwienienia i nieprzyjemny zapach.

ULTRA SOFT polecany jest do codziennej pielęgnacji, rewelacyjnie się sprzwdzi dla kobiet w ciąży i połogu oraz po wysiłku fizycznym.

5 thoughts on “Femma Everyday, Ultra soft Płyn do higieny intymnej

  1. Nie ma innej możliwości,my kobietki musimy dbać szczególnie o miejsca intymne a nie trudno o jakieś infekcje.Tego konkretnego płynu nie znam,skuszona jestem i przy okazji wypróbuję 🙂 Można dostać go stacjonarnie ?

  2. Bardzo ładnie pisałaś o tym płynie. Zachęciła mnie do wypróbowania. Przyznam, ze jeszcze nie miałam z nim do czynienia. Pozdrawiam ☺

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *