Moisturizing Cream, CeraVe

Jakiś czas temu poznałam markę CeraVe, zaciekawiona produktami tej firmy zdecydowałam, że postaram się o produkt, który będę mogła poznać bliżej. I tak też się stało, dzięki akcji na fb firmy CeraVe mogłam być jedną z kilku osób, które otrzymają produkt. Aby nie przedłużać wstępu zapraszam na wpis o Nawilżającym balsamie, CeraVe.

Jest to balsam do skóry suchej i bardzo suchej, tym samym nie jest to balsam przeznaczony dla mnie, ale i tak postanowiłam go sprawdzić. Jeśli by moja skóra nadal była tłusta albo nawet bardziej tłusta to by oznaczało, że balsam jest rewelacyjny. A dowiecie się o tym w dalszej części wpisu.

Zawiera 3 kluczowe ceramidy 1,3,6-II oraz kwas hialuronowy. Ceramidy wspierają odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry, a kwas hiarunowy utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia skóry.

Balsam wpierany jest dodatkowo przez technologie MVE, który kontroluje proces nawilżenia skóry przez cały dzień.

Balsam nawilżający, CeraVe stosuje przeważnie po zażyciu kąpieli słonecznych, wtedy skóra jest najbardziej wysuszona. Balsam sobie nawet nieźle radzi z nawilżeniem, faktycznie skóa jest nawilżona, a dodatkowo miła w dotyku.

Nie jest co prawda wydajny, ponieważ producent zaleca obficie nałożyć balsam na skórę, a smarując siebie i syna to już mam jego końcówkę. A właśnie balsam może być stosowany zarówno przez osoby dorosłe jak również przez dzieci. Jest bezzapachowy, hipoalergiczny i niekomedogenny i może być stosowany również na skórę twarzy.

Reasumując balsam CeraVe nawilża skórę, tworząc delikatny filtr ochronny, może być stosowany do twarzy i ciała oraz przez osoby dorosłe i dzieci. Nie podrażnia i nie uczula oraz nie wydziela zapachu.

7 thoughts on “Moisturizing Cream, CeraVe

  1. Podoba mi się fakt,że balsamu mogą też używać dzieci.Mała tubka,dużo trzeba go użyć więc rozumiem,że z wydajnością średnio.Ale działa znakomicie,skóra jest nawilżona i mięciutka,super produkt 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *