Smart Girls Get More, Colour Rich Super Matt

Smart Girls Get More to marka z polskimi korzeniami , stworzona przez 3 kolezanki z Polski i Chorwacji. Produkty owej marki są tworzone od projektu do produkcji w Polsce. Mam obecnie dwie pomadki w płynie w różnych kolorach, o jednym kolorze mieliście okazję poczytać TUTAJ. a dziś poznacie kolejny kolor który poniekąd mnie zachwyca.

Pomadka w płynie Color Rich Super Matt to pomadka w formie błyszczyka, cechuje ją bardzo silna pigmentacja oraz extra matowe wykończenie.

Konsystencja pomadki jest jedwabista, bardzo łatwo się rozprowadza za sprawą pacynki. Kolor 04 Magenda romance  jest to odcień intensywnego różu z delikatną nutką fioletu tworząc extra mocny efekt matu.

Pomadka jest trwała, dość długo utrzymuje się na ustach, w trakcie posiłku delikatnie i równomiernie się zjada.

Kończąc dzisiejszy wpis oceniam pomadkę na 6+ za atowy efekt, trwałość i piękny żywy kolor.

8 thoughts on “Smart Girls Get More, Colour Rich Super Matt

  1. Mam ten sam klorek jak już wspomniałam na FB ,lubię takie zdecydowane kolory .Ten kolor jest wyjątkowy i uwodzicielski,zwraca uwagę i pozwala wyróżnić się z tłumu . Pęknie!

  2. Nie miałam jakoś okazji używać tej marki.Szminka mi się podoba za jej intensywność kolorku,dodaje niezłego pazura 🙂 Wygodna w użyciu,matowa,równomiernie się ścierająca 🙂 Widać,że dobrze czujesz się w tym kolorku 🙂

  3. Bardzo ładny kolorek no muszę powiedzieć że super jak się długo utrzymuje na ustach oraz to że się ściera równomiernie pod czas jedzenia. Super recenzja uwielbiam taki kolorek szminek .

  4. Bardzo ładny kolorek no muszę powiedzieć że super jak się długo utrzymuje na ustach oraz to że się ściera równomiernie pod czas jedzenia. Super recenzja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *